E shtunë, 21.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Tė gjithė duan duet me Ritėn

Publikuar: 18.07.2012 | 18:14
Lexuar: 1371 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
djellza (12/11/2012 17:22:34) te dua shummmm rita ora shummmmmmm alove yua

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime