E diel, 22.04.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Natyra ka privilegjuar Shkodrėn...

Publikuar: 16.09.2009 | 03:53
Lexuar: 13030 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
shpresa (18/11/2009 13:18:22) um pelqej pa mase shum mir bravo
beni (17/12/2009 22:25:53) e dhire fare
ssss (05/01/2010 22:55:43) bukur do tua kopjoj pak per dt e shtepise
adela (26/02/2010 02:47:16) sh mire
saide (08/03/2010 23:02:02) Shkodra eshte qyteti me i bukur dhe me me kulture ne te gjith shqipteriner.....
astrit (31/03/2010 00:38:02) wery nice
asile (30/05/2010 23:57:46) per mua eshte e mire po qe jane gjera qe tanshme i dime
besiana (07/06/2010 23:04:25) bukur.........
besa (07/06/2010 23:17:07) me pelqen shume dhe sidomos pjesa "SHPETIMI"!!!!!!
Duhet bere dicka per kete sepse eshte dicka qe e ka bere "NENA NATYRE" dhe duhet t'a mbrojme!!!!
besiana (08/06/2010 00:47:51) me pelqen shume shume shume.... eshte e bukur dhe vertet qe mund t'a perdor per detyrat e shtepise!!!!! faleminderit internetit dhe ketyre njerezve krijues
olsi (08/06/2010 00:49:51) ha haha la lala sa t'vram qe jeni mer!!!!!
olsi (08/06/2010 00:53:47) idioter! lat nam! budallej! gjasme reportazh! na knaqet!!!!!!!
terrnenet i dhim
benadja mance debilja (08/06/2010 01:12:02) se mos jam e interesume per to un!! kam pun te tjera p.sh te dashurin!!!!!
bebushi i vogel (23/01/2011 07:42:21) bukur bukur
ylber kelmendi (05/02/2011 11:15:02) me te vertet me pelqeu shum ju faliminderit
milan (15/02/2011 19:08:46) shume shume bukur nuk e mohoj por nuk ishte kjo qe kerkoja per detyrat e shtepise por gjithsesi mahnitese
djellza (26/03/2011 17:21:18) nuk po kuptoj azgjee a mun te ma shkjegoni
hlilulyvhl (29/05/2011 16:35:43) e pelqej shume krujen
emi (30/05/2011 17:06:50) me plqq e keni prb nese e mar per dt e shpis ??//plzzz O:)
beti (05/06/2011 14:20:46) sh bkr e keni bere. me duhet per dtr e shtepise
Orjeli (07/06/2011 14:47:11) shume bukur do e marr per detyre shtepie
10 do marr
sdess (16/06/2011 18:07:35) hikhihi
ana (05/12/2011 21:30:28) sh i bkr pershkrimi tani detyra e shtepise doli perfekte :PP
amra (17/12/2011 17:57:05) uhauahuahah neser ni not t'mir kam me e mar :P
esra (17/12/2011 19:10:29) edhe unn amra
aurela (18/12/2011 22:45:14) eh sa me ndihmoi ne mesime
ERISA (12/12/2012 16:14:47) Nje reportazh i kompletuar . Me pelqeu shume,do ta marr per detyren e shtepise.BRAVO
BARCA.MESSI (05/01/2013 15:42:56) FLM.ME DUHESH PER DETYREN ESHTEPIS
liridona (12/04/2013 13:46:55) faleminderiit shum me pelqeu
elisa (27/05/2013 15:06:13) shum e bukur me pelqej shum edhe jeni budallenj ju qe e shani sepse ishe perfekte shkodra me pelqen shum edhe pse nuk jam shkodrane
albron (08/12/2013 19:58:59) shum bukur!!! me sherbei shume per detyrat e shtepise
betim sperdhima (19/12/2013 21:14:05) ishte e shkerdhyer kshu e shkelqyer
denoja (05/01/2014 12:43:57) bkr bkr po ma shkurt ... bravo
reli (12/01/2014 16:25:29) asht shkodra ajo me lale veni me te cilin ne shqipetaret krenohemi neper bote veni fale te cilit ne mbajme koken lart neper bote me lale po sigurisht pas te madhes T r O Po J aaaaa moret vesh
valbon (04/03/2014 14:22:20) shm e mir bravo ju koft kush e ka ba halla ju koft
lea (26/01/2015 21:34:23) sh.bkr me pelqeu shum dua te them se jam krenare qe jam shkodrane
marko (17/01/2017 17:05:00) Shum mir
;sadj (25/10/2017 15:40:21) DQW

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime