E diel, 20.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Masakra nė Kolorado, fundi tragjik i Jessicas

Publikuar: 21.07.2012 | 09:15
Lexuar: 1742 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
shyqeri geci (22/07/2012 18:32:25) ndrerimet e mia ishte lajm mjat i hiqdhur na u dhimbsen por qti bejm mekat me vdet njherzit pa asnje arsyje

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime