E premte, 15.12.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ban Ki-mun: Integrimi – nė funksion tė stabilitetit nė Ballkan

Publikuar: 21.07.2012 | 14:28
Lexuar: 657 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime