E mërkurë, 24.01.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

“E arta” e parė nė Londra 2012 i takoi Kroacisė

Publikuar: 23.07.2012 | 09:28
Lexuar: 2605 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime