E diel, 20.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Poezia ishte arti, feja dhe ideologjia e tij (In Memoriam - Ali Podrimja, 1942-2012)

Publikuar: 24.07.2012 | 12:02
Lexuar: 2937 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime