E shtunë, 21.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Balotelli thyen rekord, paguan pėr njė natė 50 mijė euro faturė pėr pije

Publikuar: 24.07.2012 | 13:28
Lexuar: 1612 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime