E shtunë, 21.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Brad Pitt nė serilain ‘Sulejmani i Madhėrishėm’

Publikuar: 24.07.2012 | 15:02
Lexuar: 8099 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
rina (17/04/2013 16:43:22) me pelqen shum kjo foto gjithashtu edhe filmi ka qen shum i bukur

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime