E hënë, 16.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Qellimi yne eshte i njejte, ta bejme vendin tone me te mire, ta bejme jeten e qytetareve tane me te qete, me njerezore dhe me te qete", u shpreh Nishani.
Bujar Nishani zyrtarishtė president i ri i Shqiperisė

Publikuar: 24.07.2012 | 20:18
Lexuar: 1016 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime