E hënë, 16.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Greqia nuk do tė mund ta kthejė debinė, konsiderojnė funksionarėt evropianė

Publikuar: 25.07.2012 | 09:47
Lexuar: 835 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime