E hënë, 16.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kallėzim penal pėr njė banore tė Strumicės pėr shkaktimin e zjarrit nė tė cilin jetėn e humbėn dy persona, ndėrsa 14 u lėnduan

Publikuar: 25.07.2012 | 13:54
Lexuar: 886 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime