E shtunë, 16.12.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Klubi anglez, Chelsea, ka kompletuar transferimin e mesfushorit Oscar nga Internacionali.
Oscar nėnshkruan pėr Chelsean

Publikuar: 25.07.2012 | 20:04
Lexuar: 557 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:















Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime