E hënë, 18.12.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

KF Besa grup-mosha U-13 udhėtuan nė “Norvey Kup 2012”

Publikuar: 26.07.2012 | 00:08
Lexuar: 1455 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime