E mërkurë, 18.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Shtatė talent  shqiptar  tė futbollit   do tė testohen  te  FC Reding nė Angli

Publikuar: 27.07.2012 | 00:26
Lexuar: 2669 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
seli (28/07/2012 00:51:37) urime Muharem tani do te shikoj duke luajtur fotboll ne Angli .... i love you tezja seli with all my heart
Izedini (10/08/2012 02:53:13) Hajde ishalla dote flakim rethni misteriozi te primitivizmit te fudbollit nga ky shtet i ndyte! Dhe dote deshmojme vlerat atje, ku esht djepi i fudbollit! Pergzime Lamush, Mersel dhe Cunave te Teqes!... Suksese

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime