E hënë, 16.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Atletja greke pėrjashtohet nga Olimpiada pėr shkak tė Twitter

Publikuar: 27.07.2012 | 12:46
Lexuar: 968 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime