E shtunë, 21.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Shpresoj qė tė kaloj kėtė testim nė Angli

Publikuar: 28.07.2012 | 02:17
Lexuar: 2651 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
besarta (02/11/2012 15:00:47) Besart ju jeni nje talent i fotbollit shum mir luani dh pse ju kam pat ne f.sh palatic keni luajtur ju jenivnjeni nga f.sh 3bosh

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime