E hënë, 16.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Zanfina kėndon me brekė nė Kullė! (VIDEO)

Publikuar: 28.07.2012 | 10:30
Lexuar: 2272 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
zizi (28/07/2012 13:20:25) Po mir moj zanfin ,cfar kuptimi ka kenga jote me kulat historuke,e ketu e vertetove veten se ske lidhje me punen qe e ben,ne kulturen shqiptare nuk ka nji gje te tile,
Sonny (28/07/2012 16:02:16) O Zizi pse spo bahesh fer me tregu qe shalli e ka para brekve te ka pengu qe spo mundesh me pa mire hahahhaha me me degju mu zanfina edhe qato pak brek i hjek edhe ashtu ka qka tregon pasi eshte zgjedh femra me te pasmet me te bukura ne rajon...

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime