E shtunë, 21.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kuēi: Daēiq e di se Kosova ėshtė shtet

Publikuar: 28.07.2012 | 10:34
Lexuar: 994 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
xhemo (28/04/2014 14:29:43) oo ku****po deri kur mor me ju qeveritaret shqiptar si ne shqipri ilirid e dardani po 700 nanat ju jeni popullit tu ja ****o aj largoi lina vet vendosjen ne dardani aleancen kuqezi ne shqipri rdk ne ilirid po cater na shqiptaret dot dalim ne drit

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime