E shtunë, 21.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Riza Durmishi shpresa e futbollit danez

Publikuar: 29.07.2012 | 10:44
Lexuar: 1835 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
kadif (26/07/2013 20:34:40) mua me pelqen shue footbool edhe une kam qef de jem futballer

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime