E shtunë, 21.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Fytyra mė e bukur nė Britani

Publikuar: 29.07.2012 | 17:24
Lexuar: 2355 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
xheni (31/12/2012 21:30:39) budallacke

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime