E hënë, 22.01.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Rektor i ri i UP-sė zgjedhet Ibrahim Gashi

Publikuar: 30.07.2012 | 16:22
Lexuar: 1181 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime