E shtunë, 21.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

NĖ GJYSMĖ  FINALE DHE  FINALE  PRITET FUTBOLL I CILĖSISĖ SĖ LARTĖ

Publikuar: 30.07.2012 | 17:05
Lexuar: 856 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
besir (30/07/2012 18:32:21) Permiresim ne orarin ne mes ndeshjeve:

Vali Bau vs Haybori ndersa
Laktoza vs Art Grafik

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime