E hënë, 16.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Leka Zogu II: Mirėnjohje rusėve qė sollėn Zogun nė pushtet

Publikuar: 31.07.2012 | 10:31
Lexuar: 3346 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
aziz (31/07/2012 10:59:42) Eshte koha qe edhe ne shqiperi te kthehet monarkia,por pa gista ruse e slave,monarkin vetem e vetm nese e pranon vete populata ,nuk ka nevoj per fuqit e mdhaja,sot zhvilohet turizmi boteror shqiperia ka kapacitet te turizmit dhe me te mund te ec perpara,roft mbreti zog 2.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime