E martë, 25.04.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ban Ki-Moon kėrkon dialog politik pėr Veriun

Publikuar: 31.07.2012 | 22:11
Lexuar: 542 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime