E martë, 25.04.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Hashim Thaēi: Vendimi i Gjykatės Kushtetuese mė sė shumti dėmtoi PDK'nė

Publikuar: 31.07.2012 | 22:19
Lexuar: 913 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime