E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Dhjetara policë e evakuuan stacionin e metros në afërsi të Ambasadës dhe veçuan një hapësirë të madhe në afërsi të përfaqësisë diplomatike, e cila gjendet në afërsi të oborrit mbretëror.
Policia norvegjeze e evakuoi rrethinën e Ambasadës amerikane në Osllo për shkak të një pakoje të dyshimtë
Policia norvegjeze sot gjeti një pako të dyshimtë nën një automobil, të parkuar para ndërtesës të Ambasadës së SHBA -së në Osllo dhe e bllokoi qasjen deri te pjesa më e madhe e kryeqytetit.

Dhjetara policë e evakuuan stacionin e metros në afërsi të Ambasadës dhe veçuan një hapësirë të madhe në afërsi të përfaqësisë diplomatike, e cila gjendet në afërsi të oborrit mbretëror.

Policia nuk dha më shumë hollësi për rastin.

Publikuar: 01.08.2012 | 07:36
Lexuar: 685 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime