E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Në 1/2 e finales u shënuan këto rezultate:Cara AG – Fenik Kompany 3-2, Vali Bau – Laktoza 6-3. Për pozitën e tretë takohen Fenik Kompany – Laktoza.
Në finalen madhe takohen Cara AG – Vali Bau
Zhvillohet nata e fundit e turnirit “Pallçishti 2012”Të martën në mbrëmje u zhvilluan ndeshjet e gjysmë finales të turnirit tradicional në futboll të vogël “Pallçishti 2012”. Në bazë të rezultateve të arritura dy ekipet finaliste janë Cara AG dhe Vali Bau, ekipe të cilat në ndeshjet e gjysmë finales shënuan fitore kundër ekipeve Fenik Kompany gjegjësisht ekipit Laktoza.

Pra në 1/2 e finales u shënuan këto rezultate:
Cara AG – Fenik Kompany 3-2
Vali Bau – Laktoza 6-3

Ndeshjet finale janë caktuar për të mërkurën :
Ndesha për pozitën e tretë

Fenik Kompany – Laktoza

Finalja
Cara AG – Vali Bau
Publikuar: 01.08.2012 | 08:58
Lexuar: 736 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime