E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Pasi ka kaluar gjithë karrierën te klubi katalanas, Carles Puyol deklaroi se dëshiron ta mbyllë karrierën te Barcelona, duke hapur kështu dyert për një rinovim të kontratës.
Puyol: Kontrata nuk përbën problemPasi ka kaluar gjithë karrierën te klubi katalanas, Carles Puyol deklaroi se dëshiron ta mbyllë karrierën te Barcelona, duke hapur kështu dyert për një rinovim të kontratës.

“Shpresoj që të luaj edhe për disa vite dhe dëshiroj ta bëj te Barcelona. Momentalisht kontrata nuk krijon probleme”, deklaroi Puyol.

Publikuar: 01.08.2012 | 09:29
Lexuar: 732 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime