E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kështu Milani mund të thellojë tratativat, në një terren të mirë, për të rikthyer te kuqezinjtë talentin brazilian. Mbetet për t’u zgjidhur vetëm problemi i pagës, që për momentin duket pengesa më e madhe për këtë tratativë.
Real Madrid tërheq fanellën e Kaka nga dyqanet zyrtare


Një tjetër e dhënë po e çon Kaka më larg Real Madridit. Sipas disa zërave klubi madrilen ka tërhequr nga dyqanet zyrtare, fanellën me numrin 8, që i përket Ricardo Kaka-së.

Kështu Milani mund të thellojë tratativat, në një terren të mirë, për të rikthyer te kuqezinjtë talentin brazilian. Mbetet për t’u zgjidhur vetëm problemi i pagës, që për momentin duket pengesa më e madhe për këtë tratativë.

Publikuar: 01.08.2012 | 09:30
Lexuar: 778 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime