E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Reperi i njohur amerikan, Snoop Dogg, i cili tha se ka “rilindur” gjatë një vizite në Xhamajka në muajin janar, do ta ndryshojë emrin e tij për t’u bërë Snoop Lion dhe për të bërë muzikë “të cilën mund ta dëgjojnë fëmijët dhe gjyshërit”, njofton agjencia e lajmeve AP.
Snoop Dogg do të bëhet Snoop Lion


Reperi i njohur amerikan, Snoop Dogg, i cili tha se ka “rilindur” gjatë një vizite në Xhamajka në muajin janar, do ta ndryshojë emrin e tij për t’u bërë Snoop Lion dhe për të bërë muzikë “të cilën mund ta dëgjojnë fëmijët dhe gjyshërit”, njofton agjencia e lajmeve AP.

Artisti i njohur për rap gangsterësh pritet ta publikjë albumin e ti të radhës të zhanrit reggae në vjeshtën e këtij viti.

Reperi mbajti një konferencë për media në Nju Jork të hënën.

Më pas ai performoi diku pesë këngë për publikun e pranishëm, përfshirë një këngë me titull “No Guns Allowed”, të cilën thuhet se ia ka dedikuar vajzës së tij.

Albumi i ardhshëm i reperit amerikan pritet të pasohet nga një dokumentar me emër të njëjtë.

Publikuar: 01.08.2012 | 09:32
Lexuar: 1096 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime