E hënë, 26.02.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Erdogan: Turqia nuk do tė lejojė tė vihet para aktit tė kryer nė Sirinė veriore

Publikuar: 01.08.2012 | 10:04
Lexuar: 686 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime