E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Në videon e postuar në YouTube Bolanos shfaqet me roba intime, ndërsa nëpërmjet telekamerës i dërgon një mesazh erotik shokut të saj. Por nga ana tjetër shfaqet dhe pak e ndrojtur: "Më kërkon shumë, unë nuk jam mësuar", justifikohet ajo.
Zv.ministrja shfaqet në video hot, dorëhiqet (Video)


Një video hot për të dashurin i xhiruar në 2007, në një moment kur protagonistja ishte ndarë nga i shoqi, ka detyruar zv.ministren e Rinisë së Kosta Rikës, Karina Bolanos të dorëhiqet.

Në videon e postuar në YouTube Bolanos shfaqet me roba intime, ndërsa nëpërmjet telekamerës i dërgon një mesazh erotik shokut të saj. Por nga ana tjetër shfaqet dhe pak e ndrojtur: "Më kërkon shumë, unë nuk jam mësuar", justifikohet ajo.

Ish zv. ministrja ka shpejguar se videoja ishte në kompjuterin e saj, të vjedhur në 2007. Ajo rrëfeu se ka qenë viktime e shantazhit dhe kërcënimeve për një vit rresht, por që nuk foli as me bashkëshortin as me familjen.

Publikuar: 01.08.2012 | 11:09
Lexuar: 1939 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime