E mërkurë, 14.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Sakaq nuk perjashtohet mundesia qe prokuroria te kerkoje nje ekspertim psikik per Biben, pasi si ai vete ashtu edhe familjaret e aferm kane pohuar, se vuante nga depresioni dhe se prej disa kohesh kurohej per kete shqetesim shendetesor.
Monstra, e hodha foshnjėn pėr inat tė gruas

Publikuar: 01.08.2012 | 13:32
Lexuar: 996 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime