E martë, 16.01.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Lambsdorf: S’ka kushte tė reja pėr anėtarėsimin e Serbisė nė BE

Publikuar: 01.08.2012 | 14:54
Lexuar: 909 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime