E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Edhe pse thotë se është lodhur shumë, sërish këto ditë në diellin e Havait i kanë shërbyer edhe për pak qetësim nga koha e lagësht e Britanisë.
Tulisa me një video muzikore shumë seksi

Tulisa Contostavlos, e shpallur si femra më seksi në botë, ka regjistruar videoklipin e saj “Live it up”, në Havai.24 vjeçarja realizoi disa skena seksi për videoklipin e saj të ri.

Edhe pse thotë se është lodhur shumë, sërish këto ditë në diellin e Havait i kanë shërbyer edhe për pak qetësim nga koha e lagësht e Britanisë.
Tulisa Contostavlos
Tulisa Contostavlos
Tulisa Contostavlos
Tulisa Contostavlos
Tulisa Contostavlos
Tulisa Contostavlos

Publikuar: 01.08.2012 | 15:31
Lexuar: 1621 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime