E mërkurë, 14.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ku po shkojne shqiptaret ne perendim apo po zgjaten drejt lindjes duke treguar njekohesisht nje krize te madhe identiteti dhe kulture qytetare?
Dukagjin, babai vret vajzėn

Publikuar: 01.08.2012 | 16:07
Lexuar: 1171 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime