E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ai nuk është dukur këtë muaj, ndërsa Tamara ka shëtitur më nënën dhe motrën e saj në bregdetin kroat, ndërsa fotot që po ju sjell yllpress.com vinë nga Los Angelos ku Tamara duket një seks bombë.
Tamara një sex bombë


Tamara Ecclestone i ka dhënë një formë tjetër tatuazhit me emrin e ish-it të saj Omar Khaym. Omar kush? Ka pyetur Tamara Ecclestone.

Ajo vetëm para një muaj i nda nga i dashuri Omar dhe dëshiron më çdo kusht të harroj dhe ta heq nga jeta e saj.

Ai nuk është dukur këtë muaj, ndërsa Tamara ka shëtitur më nënën dhe motrën e saj në bregdetin kroat, ndërsa fotot që po ju sjell yllpress.com vinë nga Los Angelos ku Tamara duket një seks bombë.

Tamara Ecclestone
Tamara Ecclestone
Tamara Ecclestone
Tamara Ecclestone
Tamara Ecclestone

Publikuar: 01.08.2012 | 20:41
Lexuar: 1678 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime