E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

“Besoj te ekipi aktual i Milanit, ndryshe nga ajo çfarë thonë gazetarët, është një ekip i fuqishëm me pesë super kampionë në sulm, të cilën nuk e ka asnjë skuadër tjetër italiane”.
Berlusconi: Ende jemi një ekip i fuqishëm

Presidenti i Milanit, Silvio Berlusconi, ka siguruar fansat se ambiciet e tyre mbeten të njëjta pavarësisht pastrimit të skuadrës.

Ish-kryeministri italian, ka siguruar tifozët e shqetësuar se revolucioni veror nuk do t’i ndryshojë ambiciet e klubit për të luftuar për trofe.

“Besoj te ekipi aktual i Milanit, ndryshe nga ajo çfarë thonë gazetarët, është një ekip i fuqishëm me pesë super kampionë në sulm, të cilën nuk e ka asnjë skuadër tjetër italiane”.

“Ne ndjehemi të fuqishëm dhe jam i sigurt se do të jemi protagonistë në Serie A. Besoj në një sezon të mirë. Situata ekonomike nuk na lejon neve të kemi lojtarë me paga të larta, si ata të cilët kanë arritur në afatin e kaluar kalimtar. Milani nuk mund ta lejojë këtë, por kjo nuk do të thotë se ne do të heqim dorë nga fitoret”, ka thënë Berlusconi.

Publikuar: 01.08.2012 | 21:23
Lexuar: 891 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime