E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Duket se është në qiellin e shtatë, për aventurën e re në Zvicër me fanellën e Lionit. Bëhet fjalë për Gennaro Gattuso-n, ish mesfushorin e Milanit që deklaroi se futbolli në Zvicër ka diferenca të dukshme me atë në Itali.
Gattuso: Futbolli i vërtetë është në ZvicërDuket se është në qiellin e shtatë, për aventurën e re në Zvicër me fanellën e Lionit. Bëhet fjalë për Gennaro Gattuso-n, ish mesfushorin e Milanit që deklaroi se futbolli në Zvicër ka diferenca të dukshme me atë në Itali. “Për 13 vjet më duket se kam praktikuar një tjetër sport. Ndoshta futbolli i vërtetë është ky, ku duhet t’i bësh gjërat vetë. Unë dëshiron të bëhem trajner në të ardhmen dhe besoj se kjo eksperiencë do të më shërbejë”, deklaroi Gattuso.

Publikuar: 01.08.2012 | 21:26
Lexuar: 845 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime