E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

“E dimë që përballë kemi një kundërshtar special si Reali dhe gjithçka do të jetë e komplikuar sepse kemi mundësi të barabarta si për ta fituar ashtu edhe për ta humbur këtë trofe”, theksoi qëndërmbrojtësi kampion bote.
Pique “nxeh” Superkupën

Gerard Pique beson se një sukses i mundshën në finalen e Superkupës që zhvillohet në Madrid, do t’i jepte shumë moral Barcelonës në prag të startit të sezonit të ri.

“E dimë që përballë kemi një kundërshtar special si Reali dhe gjithçka do të jetë e komplikuar sepse kemi mundësi të barabarta si për ta fituar ashtu edhe për ta humbur këtë trofe”, theksoi qëndërmbrojtësi kampion bote.

Publikuar: 01.08.2012 | 21:26
Lexuar: 833 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime