E martë, 16.01.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Dave Eggers: Mė merr mali pėr librat e fėmijėrisė

Publikuar: 01.08.2012 | 21:38
Lexuar: 950 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime