E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Derisa në Prishtinë ka shpërthyer debati rreth mandatit të saj, presidentja e Republikës së Kosovës, Atifete Jahjaga ka nis pushimin vjetor.
Jahjaga nis pushimin vjetor në Shqipëri





Derisa në Prishtinë ka shpërthyer debati rreth mandatit të saj, presidentja e Republikës së Kosovës, Atifete Jahjaga ka nis pushimin vjetor.

Siç njofton Zyra e Presidencës, Jahjaga me familje ka udhëtuar të mërkurën për pushime në Shqipëri.

Publikuar: 01.08.2012 | 23:05
Lexuar: 1170 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet
Fadili Avganistan (02/08/2012 05:03:52) kjo eshte KATASTROFA E POPULLIT TE KOSOVES

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:















Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime