E hënë, 22.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Rrugėt e Nju Jorkut “pushtohen” nga zombies

Publikuar: 01.08.2012 | 23:14
Lexuar: 1392 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime