E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Roma nuk ka të ndalur. Pas transferimit të Mattia Detros, klubi italian ka transferuar në radhët e veta reprezentuesin e Italisë, mbrojtësin e krahut, Federico Balzaretti.
Zyrtare: Roma transferon Balzarettin


Transferi besohet të jetë në vlerë prej rreth 4.5 milionë eurosh, ndërsa ish-lojtari i Palermos ka qenë edhe në planet e Milanit.

“Balzaretti është lojtar i ri i Romës. Palermo i dëshiron atij çdo të mirë në të ardhmen”, ka konfirmuar klubi sicilian në faqen zyrtare,por nuk do te jetë i fundit, pasi kreret Gjallorose, kan paralajmruar edhe prurje te reja ne skuader siç është mbrojtsi brazilian Ivan Piris,që është përforcimi i radhës në repartin e mbrojtjes.

Publikuar: 02.08.2012 | 03:59
Lexuar: 749 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime