E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Në orën 15:00 ministri i jashtëm izraelit Lieberman do të zhvillojë një takim tet a tet me homologun e tij Edmond Panariti dhe më pas dy ministrat do të mbajnë edhe një konferencë të përbashkët për shtyp. Ndërsa në orën 17:30 kreu i diplomacisë izraelite do të takohet me kryeministrin Sali Berisha.
Ministri i jashtëm izraelit Lieberman viziton sot Tiranën

Ministri i Jashtëm i Izraelit, Avigdor Lieberman do të mbërrijë sot për një vizitë në Shqipëri. Gjatë vizitës së tij ai do të takohet me kryeministrin Sali Berisha dhe ministrin e jashtëm Edmond Panariti.

Në orën 15:00 ministri i jashtëm izraelit Lieberman do të zhvillojë një takim tet a tet me homologun e tij Edmond Panariti dhe më pas dy ministrat do të mbajnë edhe një konferencë të përbashkët për shtyp. Ndërsa në orën 17:30 kreu i diplomacisë izraelite do të takohet me kryeministrin Sali Berisha.

Gjithashtu Lieberman do të marrë pjesë në ceremoninë e inagurimit të Ambasadës së Izraelit në Tiranë si dhe do të do të zhvillojë në ceremoni private me stafin e ri të Ambasadës.

Publikuar: 02.08.2012 | 09:44
Lexuar: 812 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime