E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

“Unë kam biseduar që të zhvillohet një ndeshje lamtumire mes Real Madridit dhe Anzhit”, ka thënë Carlos i cituar nga EFE.
Pensionohet Roberto Carlos
Mbrojtësi i krahut të majtë, legjendari Roberto Carlos, ka vendosur të pensionohet.

39 vjeçari ka vendosur t`i varë këpucët e tij, pak kohë pasi konfirmoi se do të pensionohej në fund të sezonit.

“Unë kam biseduar që të zhvillohet një ndeshje lamtumire mes Real Madridit dhe Anzhit”, ka thënë Carlos i cituar nga EFE.

Roberto Carlos pasi kaloi nga Interi te Real Madridi fitoi tre herë Ligën e Kampionëve, katër La Liga dhe tre Superkupa të Spanjës.

Publikuar: 02.08.2012 | 09:54
Lexuar: 747 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime