E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Trendi i fundit i trajnerëve është që të mësojnë klientët e tyre si të bëjnë seks, duke i udhëzuar dhe shpjeguar se çfarë të bëjnë dhe cilat janë lëvizjet e ndaluara.
New York, trajner personal për të mësuar seksin
Në Manhattan ka shpërthyer një modë e re, ku trajneri personal vjen deri në dhomën e gjumit.

Trendi i fundit i trajnerëve është që të mësojnë klientët e tyre si të bëjnë seks, duke i udhëzuar dhe shpjeguar se çfarë të bëjnë dhe cilat janë lëvizjet e ndaluara.

Mes pionierëve të disiplinës së re në New York , janë Eric Amaranth dhe Amy Jo Goddard.

Secili prej tyre ka metodën e tij të preferuar, ku Eric preferon të qëndrojë në këmbët e krevatit dhe të udhëzojë, ndërsa Amy jep udhëzime përmes telefonit ose më mirë akoma përmes skype, duke ndjekur çdo detaj të raportit mes çiftit.

Publikuar: 02.08.2012 | 10:07
Lexuar: 1358 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime