E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Sipas mediave botërore, Wu Minxia pasi ka fituar medaljen e art ka marr veshtë nga nëna e sa se gjyshi i saj ka vdekur para 3 vitesh. Nëna i ka treguar Minxia-s se edhe ajo është bërë operacion nga kanceri në gji.
Fitoi medaljen e artë dhe pësoi dëmtim nervorKërcimtarja e ujit, kinezja Wu Minxia nuk ka mundur të festojë shumë fitoren e vendit të parë në Lojërat Olimpike pasi ka pësuar një dëmtim nervor dhe është dashur të udhëtoj për në vendin e lindjes.

Shkaku:

Sipas mediave botërore, Wu Minxia pasi ka fituar medaljen e art ka marr veshtë nga nëna e sa se gjyshi i saj ka vdekur para 3 vitesh.
Nëna i ka treguar Minxia-s se edhe ajo është bërë operacion nga kanceri në gji.

Sportistët kinez që përgatiten për lojërat olimpike qëndrojnë larg familjes për 4 vjet me radhë dhe ushtrojnë gjatë tërë ditëve të javës nga 5 orë, ndërsa vizita e familjarëve është shumë e rrallë dhe bisedat janë të kufizuara.

Publikuar: 02.08.2012 | 13:56
Lexuar: 1128 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime