E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

“Mendoj se Juventusi ka kontratë të nënshkruar me Van Persien për tashmë një kohë, e cila është e mbyllur në një tavolinë të ndonjë avokati. Ky është vetëm mendimi im, por mendoj se shanset që holandezi t`u bashkohet Bianconerëve janë 8 nga 10.
Van Persie ka kontratë me Juven?


Juventusi tashmë ka një marrëveshje me sulmuesin e Arsenalit, Robin van Persie, thotë agjenti Fabio Parisi.

“Mendoj se Juventusi ka kontratë të nënshkruar me Van Persien për tashmë një kohë, e cila është e mbyllur në një tavolinë të ndonjë avokati. Ky është vetëm mendimi im, por mendoj se shanset që holandezi t`u bashkohet Bianconerëve janë 8 nga 10.

“Juventusi dëshiron të fitojë dhe ai konsiderohet si një shtesë ideale për ta arritur këtë. Nuk mendoj se Edin Dzeko është lojtari i duhur për Bainconerët”, ka thënë agjenti i FIFA-s, për Sportitalia.

Van Persie është duke u kërkuar edhe nga Manchester United dhe Manchester City.

Publikuar: 02.08.2012 | 15:41
Lexuar: 712 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime