E diel, 9.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Pronarët nga Katari kanë pranuar se kanë vënë klubin në shitje. Kurse, Rondon ka shprehur brengosjen e tij.
‘Supermarketi’ Malaga
Kriza financiare e Malagas është thelluar dhe sulmuesi Salomon Rondon ka pranuar se futbollistë përfshirë yllin Santi Cazorla mund të largohen nga klubi në ditët në vazhdim.

Pronarët nga Katari kanë pranuar se kanë vënë klubin në shitje. Kurse, Rondon ka shprehur brengosjen e tij.

“Ne nuk duhet të hedhin drunj në zjarr. Duhet të punojmë dhe të mos marrim vendime të ngutshme. Por, nëse situata nuk rregullohet së shpejti, atëherë është e natyrshme që do të ketë largime të futbollistëve”, deklaroi ai për mediet spanjolle.

Publikuar: 02.08.2012 | 15:44
Lexuar: 932 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime